Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

HIPNOGIMDYMAI

DAUGIAU INFORMACIJOS RASITE MŪSŲ NAUJAME TINKLAPYJE

Hipnogimdymas.eu

 

 

Kas tai?

Tai mokymai, kurie padeda atrasti ir susikurti būdus, kaip nuraminti savo kūną, jame esančią įtampą per gimdymo proceso supratimą, kvėpavimą, judėjimą, vizualizacijas (vaizdinius). Tai mokymasis plaukti su gimdymo bangomis, o ne jose taškytis.

Ar tai gali padėti sumažinti skausmą?

Hipnogimdymų mokymų užduotis - išbūti su gimdymo intensyvumu, bet neužsisukti įdingame skausmo rate. Kas tai yra? Kai gimdančios moters kūnas patiria tam tikrus pojūčius, mūsų smegenys gali jausti tuos pojūčius (intensyvumą, tempimą, deginimą, šaltį, drebulį, dilgčiojimą), bet tai nebūtinai turi būti interpretuojama kaip skausmas ar kančia. Tačiau kai mes nesuvokiam kas vyksta, kai tikimės skausmo, kai bijom gimdymo - mūsų smegenys daug greičiau šauks "Skauda!".

Dėl to šiuose mokymuose mokomės kaip pasitikėti savo kūnu ir procesų (ir taip sumažinti savo nerimą ir įtampą), kaip likti su savo kūnu gimdymo metu, bet ne su "skausmu". Kaip vaizdinių pagalba "įdarbinti" savo mintis būti su raminančiais vaizdiniais,  kurie ne tik nuramins kūną, bet ir neleis įsitempus laukti "kito sąrėmio".

Kas sudaro mokymus?

4 grupiniai užsiėmimai:

- gimdymo fizeologija, gimdymo pozos, judėjimas, kvėpavimas, masažai;

- hipnogimdymo pagrindai, gimdymo hormonai, moters būsenos, kaip sau padėti, koks vyro vaidmuo, darbas su vaizdiniais,

- laikotarpis po gimdymo - kūnas ir siela, kaip atsistatyti;

- kas vyksta su moterimi emocine prasme su gimdymais, kas vyksta santikiuose, kaip atsiranda depresija po gimdymo ir kaip sau padėti įžengti į motinystę švelniai, ramiai. Kaip hipnogimdymai gal padėti po gimdymo.

 

Kursuose gausite relaksacijos tekstus ir įrašus, su kuriais galėsite būti ir namie ir gimdyme. 

 

 

Taip pat yra galimybė gauti konsultacijas individualiai, kurių skaičius derinamas individualiai. Susisiekti tel. 861157606.

 

Kada ir kur?

Daugiau rasite čia:

Hipnogimdymas.eu

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?