Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

 

 

Knyga apie tai, kaip matyti savo kelią, sugebėti atpažinti, atsirinkti ir atrasti! Knyga apie tai, kaip matyti savo kelią, sugebėti atpažinti, atsirinkti ir atrasti!

 

   Motinystė tapo mano aistra. Kaip? Aišku, jog per savo patirtį. Kai laukiausi pirmo vaikelio, galvojau, jog gimdymas- kažkas, ką reikia "iškentėti" ir tada džiaugtis mažyliu. Ir pasirodo, jog gimdymas daug sudėtingesnis, intensyvesnis ir kartu nuostabesnis patyrimas nei "iškentėti". Niekada neišbraukčiau iš savo gyvenimo nei vienos gimdymo akimirkos. Kažkas ten vyksta, kas yra daugiau nei skausmas ar kančia. Ir ilgas mano paieškų kelias nuvedė mane į gimdymo pažinimą, į tai, kas darosi su moterimi, kas iš viso tai per patyrimas ir kaip jame būti.

   Na o susilaukus vaiko...buvo dienų, kai verkiau ir galvojau, jog niekada neišsimiegosiu, jog neatlaikysiu tos atsakomybės, jog niekada nebebūsi laisva. Kas vyksta su mama, kai ji susilaukia vaikelio? Atrodo niekas apie tai nešneka...ir aš pradėjau ieškoti, rašyti, mąstyti, skaityti ir tyrinėti. Ir supratau, jog vaikai - pati geriausia psichoterapija, kokią kada nors turėsit. Jie apvers jūsų gyvenimą, iškrapštys ir parodys jums to, ko nesitikėjote. Ir tai kartais nemalonu, kartais skausminga, bet kai supranti, kad mes visi esame procese, kad tai yra ne apie "būti tobula mama ir "sukurti" tobulus vaikus", tada gali pasimėgauti kelione.

   Tad linkiu visoms mamoms gilios, tikros kelionės į save!

 

Apie knygą galite skaityti čia:

 

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?